Leto vo Vysokých Tatrách

Poďte s nami do Tatier

Užite si úchvatné hory v srdci Európy – spoznajte naše najmenšie veľhory.

Objavte jedinečné prírodné krásy, nádherné plesá či vodopády ako aj horské doliny.

Výstupy aj prechádzky dolinami

Vo Vysokých Tatrách sa nachádza približne 600 km značkovaných chodníkov, ktorými sa dostanete k horským chatám, plesám, či mnohými dolinami. Na miesta s úchvatným výhľadom vás vyvezú tatranské lanovky.

Cyklotrasy v regióne

Viac ako 300 km dobre značených cyklotrás vám umoží spoznať Vysoké Tatry aj na bicykloch. Na výber máte trasy rôznej náročnosti, rovinaté trate v podhorí či ťažšie výstupy až pod najvyššie štíty Tatier. Pre skutočných fajnšmekrov odporúčame cyklomagistrálu takmer okolo celých Vysokých Tatier.

Aquapark pod Tatrami

Pod Vysokými Tatrami nájdete aj aquapark AquaCity Poprad, ktorý ponúka 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28°C – 38°C, tobogány, vodné atrakcie, dvojpodlažné wellness centrum a animačný program.

Golf

27 jamkové ihrisko s rozprávkovým výhľadom na masív Tatier a prestížnou značkou A PGA Golf Course je jedným z 19 najkvalitnejších ihrísk na svete.

Člnkovanie na Štrbskom plese

Romantiku aj prekrásne výhľady z tatranského jazera ponúka člnkovanie. Pohľad na Solisko, pokojná hladina a nádych nostalgie, to sú poklady tohto výnimočného unikátu, ktorý bojoval aj o jeden zo siedmich divov sveta.

Kultúra a pamiatky

Navštívte historické centrá blízkych miest, spoznajte historické pamiatky a zabavte sa na kultúrnych a folklórnych podujatiach.

 

Nezáväzný dopyt

Odoslaním kontaktného formulára udeľujem súhlas na spracovanie mojich osobných údajov, ktoré sú jeho súčasťou až do odvolania.

Odoslať